Wyróżnienia dla iławskich sportowców

2022-03-04 14:50

Sala sesyjna iławskiego ratusza gościła wielu wybitnych gości. Okazją ku temu było uroczyste wręczenie stypendiów, nagród i wyróżnień iławskim sportowcom oraz ich trenerom.

Jest mi niezmiernie miło docenić Państwa sukcesy sportowe oraz wkład w promocję Iławy w kraju i za granicą. Proszę przyjąć te symboliczne dowody uznania za Państwa sportowe osiągnięcia, pasję i zaangażowanie. Tylko Państwo wiedzą jak wiele wiąże się z tym wyrzeczeń. Cieszę się widząc tak duże grono dzieci i młodzieży, które z powodzeniem rywalizują z rówieśnikami. Wierzę, że wśród nich znajduje się mistrz na skalę krajową, a może nawet pójdzie śladem naszej wspaniałej żeglarki Agaty Barwińskiej. Doceńmy również pracę trenerów oraz wsparcie rodziców. Bez Was te sukcesy nie byłby możliwe. Wszystkim Państwu należą się ogromne brawa i wyrazy uznania. Dziękuję również Radzie Sportu, która opiniowała złożone wnioski. Taki głos doradczy jest dla mnie niezwykle cenny – podsumował burmistrz Dawid Kopaczewski.

Gratulacje i podziękowania zaproszonym gościom złożyli również wiceburmistrz Iławy Dorota Kamińska oraz dyrektor Iławskiego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji Wojciech Żmudziński.

plakat
Autor: UM Iława
Weterynarze z Przemyśla przywieźli porzucone psy z Ukrainy

QUIZ. Pamiętasz te szkolne lektury? My podajemy tytuł, ty zgadujesz autora

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Kto napisał "Potop"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE