Umowy na utrzymanie dróg w Gminie Iława podpisane. Zobacz kto się nimi zaopiekuje!

2021-01-08 11:50

We wtorek, 5 stycznia 2021 roku Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński podpisał dwie umowy, dzięki którym firmy będą dbać o należyty stan dróg w Gminie Iława.

Pierwsza z umów dotyczy bieżącego utrzymania dróg gminnych w roku 2021 i zakłada – „Naprawę, remonty i bieżące utrzymanie dróg gruntowych, żużlowych, tłuczniowych i utwardzonych oraz chodników na terenie Gminy Iława”. Wykonawcą jej będzie firma Roboty Ziemne, Roman Czuczko, która została wyłoniona w drodze rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego.

Druga umowa dotyczy bieżącego utrzymania dróg gminnych w roku 2021, dotyczy – „Profilowania dróg gminnych nie utwardzonych oraz zagęszczanie dróg gminnych nie utwardzonych po profilowaniu na terenie Gminy Iława w roku 2021”. Wykonawcą jej będzie firma Usługi Ziemne, Beata Szczepańska, która została wyłoniona w drodze rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego.

Obie umowy obowiązują do końca roku 2021.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Czy przedsiębiorcy powinni prowadzić działalność bez względu na restrykcje?
Tak mieszka Krystyna Janda. Co za przepych!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE