loteria

i

Autor: UM Iława

Rozliczyły PIT w Iławie i wygrały. Posłuchaj na co wydadzą pieniądze

2022-06-21 15:44

Znamy laureatki pierwszej edycji loterii podatkowej w Iławie. pn. "Rozlicz PIT w Iławie". Udział w niej mogli wziąć wszyscy rozliczający się z podatku w Urzędzie Skarbowym w Iławie, którzy wskazali Iławę jako miejsce zamieszkania. Warunkiem było także zgłoszenie poprzez stronę www.pitwilawie.pl od marca do 2 maja br.

Na zdjęciu od lewej: pani Karolina, Beata, Bożena i Marta, które z rąk burmistrza Dawida Kopaczewskiego odebrały czeki wygranej w loterii: nagrodę główną- 7000 zł oraz trzy po 1000 zł.

W zainicjowanej przeze mnie pierwszej, iławskiej loterii podatkowej mogli wziąć udział wszyscy rozliczający się z podatku w Urzędzie Skarbowym w Iławie, którzy wskazali Iławę jako miejsce zamieszkania. Loteria to praktyka wielu samorządów, której celem jest zachęcenie mieszkańców do rozliczania podatku tu w mieście. Cieszę się z dobrej frekwencji, dziękuję wszystkim za udział gratuluję raz jeszcze wszystkim laureatkom! Mam także nadzieję, że będzie ona zachętą dla wszystkich do rozliczania się w Iławie, tak aby pieniądze wracały do naszego miasta i mogły pracować tu, na miejscu. - komentuje burmistrz Dawid Kopaczewski.

Loteria podatkowa w Iławie. Zwyciężczynie zdradzają na co przeznaczą wygraną

QUIZ. Co to za gwara? Gdzie tak mówią, co to znaczy ? Wynik 10/15 to wielki sukces!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś na rozgrzewkę... Bajtel to po śląsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE