Relacja z meczu GKS Wikielec - Pelikan Łowicz 2:1 [AUDIO]

2020-11-09 13:10

III-ligowy GKS Wikielec zajmuje 14 miejsce w tabeli ligowej. Ciągle trafia na wymagających rywali. Mecz z zespołem z Łowicza, również należał do szybkich, widowiskowych i dających w kość piłkarzom z Wikielca.

Pierwszy gol tego spotkania padł w 11. minucie - pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Sebastian Szypulski i było 1:0 dla GKS-u. Strzał atomowy i bramkarz gości nie miał szans.

W 50 minucie pelikan doprowadził do wyrównania przyjezdni poczuli krew z impetem atakowali bramkę podopiecznych trenera Wojciecha tarnowskiego.

Ich zapały na trochę ostudził rzut karny w polu karnym był faulowany Tomasz Wacławski popularny ,,Wacek”.

Jedenastkę wykonał bezbłędnie Michał Jankowski i GKS prowadził. Wikielec pokonał 2:1 trzecią ekipę w III-ligowej tabeli.

Wygrana i trzy punkty cieszą, bo trzeba skrzętnie gromadzić ligowe punkty.

Mecz GKS Wikielec - Pelikan Łowicz podsumowuje trener GKS-u Wojciech Tarnowski

Składy

GKS Wikielec: Wieczerzak, Sz. Jajkowski, Kacperek, Górski, Korzeniewski, Cistowski, Jankowski, M. Jajkowski, Szypulski, Rosoliński, Suchocki.

Pelikan Łowicz: Niemira, Wawrzyński, Żółtowski, Wardzyński, Kieplin, Pomianowski, Piekarski, Wyszogrodzki, Jóźwiak, Mycka, Kowalczyk.

Bramki

GKS Wikielec - Pelikan Łowicz 2:1 (1-0)1:0 - Sebastian Szypulski (11') 1:1 - Maciej Wyszogrodzki (50') 2:1 - Michał Jankowski (79', karny)

Następny mecz

W następnej, 15. kolejce III-ligowych zmagań GKS Wikielec zagra na wyjeździe z Błonianką Błonie.

Mecz ten zaplanowano na 11 listopada, ale czy to spotkanie się odbędzie to wielka niewiadoma bowiem ostatnio w ekipie gospodarzy wykryto koronawirusa.

Młodzieżowe Słowo Roku - czy wiesz, co oznaczają te nowe słowa?