Przedłużono zapisy do Iławskiej Ligi Futsalu

i

Autor: Pixabay

Przedłużono zapisy do Iławskiej Ligi Futsalu

2021-11-04 10:34

Na pierwszym spotkaniu przed startem nowej rundy ILF zgłosiło się do rozgrywek 6 drużyn, to za mało by zorganizować dobre rozgrywki dlatego organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia od drużyn męskich, żeńskich lub mieszanych

Po roku przerwy w rozgrywkach wraca ILF, czyli Iławska Liga Futsalu. Wraca, ale nie na halę widowiskową. Z uwagi na dość częste wykorzystywanie hali w weekendy m.in. do rozgrywek profesjonalnej siatkówki, postanowiono przenieść amatorską ligę halówki do sali sportowej tzw. Mechanika.

Liga ma być rozgrywana od końcówki listopada do końca stycznia, w weekendy. Maksymalnie może się zgłosić 12 drużyn.

Na pierwszym spotkaniu organizacyjnym 3 listopada przybyli przedstawiciele tylko 6 drużyn. Po rozmowach doszliśmy do wniosku, że to za mało, i że damy jeszcze szansę chętnym drużynom na zgłoszenie się do ligi - mówi Krzysztof Mądry z ICSTiR. Wystarczy skompletować drużynę męską, żeńską lub mieszaną składającą się najlepiej z 8-10 osób i zgłosić się do nas.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie (896448539), e-mailem (dzialimprez@icstir.pl), tylko do piątku 12 listopada 2021 r.

Jeśli do tego czasu nie zgłoszą się jeszcze minimum dwie drużyny - liga się nie odbędzie, a w zamian mają być organizowane maksymalnie dwa turnieje jednodniowe.

QUIZ. Test z geografii. Stolice największych państw świata. Bułka z masłem?

Pytanie 1 z 15
Stolicą Rosji jest:

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Koniec palmy w Oliwie
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Feskailawanews%2F&tabs&width=600&height=130&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId" width="600" height="130" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE