Pomóżmy Kasi. Mama trójki dzieci, po wypadku nie może poruszać się o własnych siłach

2021-01-27 14:08
Katarzyna Susmarska
Autor: arch. prywatne

Przyjaciele, sąsiedzi i rodzina nie opuścili Katarzyny Susmarskiej z Omula. Niestety sami nie dadzą rady jej pomóc. Potrzebne są dobre serca innych ludzi. Kobieta przechodzi kosztowną rehabilitację. Do potrzeb osoby niepełnosprawnej trzeba także przystosować dom.

Kasia uległa wypadkowi samochodowemu, minął już rok od feralnego zdarzenia. Niestety uszkodzeniu uległ kręgosłup i od tego czasu porusza się na wózku. W jeden dzień świat stanął do góry nogami. Teraz rodzina Kasi mąż Krzysiek i dzieci Zosia , Antoś i Lenka stoją przed nowymi wyzwaniami. Kobieta wymaga ciągłej rehabilitacji, a dom wymaga dostosowania pod potrzeby osoby na wózku inwalidzkim. To są olbrzymie koszty. Potrzeba około 20 tysięcy złotych.Przyjaciele rodziny założyli zbiórkę funduszy na portalu zrzutka.pl Idzie całkiem nieźle, bo już jest 15 tysięcy. Natomiast na facebooku powstała grupa pomocy dla Kasi, gdzie m.in. licytowane są różne przedmioty i usługi. Kasie można wesprzeć także oddając 1 procent swojego podatku.

Kasia
Autor: arch. organizatora
Super Raport 27.01 (Goście: Michał Dworczyk - szef KPRM oraz Adrian Zandberg - Lewica)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE