Plener nad Jeziorakiem. Przyjdź i spróbuj malować w stylu Van Gogha [AUDIO]

2020-09-15 10:01 djk
obraz malowanie van gogh - pixabay
Autor: Cally Lawson - Pixabay

Iławska malarka Agata Topolewska zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału we wspólnym malowaniu. Nad Małym Jeziorakiem ustawione zostaną sztalugi, a tematem będzie Jeziorak w stylu Van Gogha.

To kolejny plener malarski w Iławie. Artyści-malarze wykorzystują dobrą pogodę i końcówkę lata na kolejne wydarzenia na świeżym powietrzu. Tym razem do uwieczniania iławskiego Jezioraka zaprasza Agata Topolewska - znana nie tylko w Iławie malarka.

- Zapraszam mieszkańców do pozostawienia po sobie śladu na obrazie. Będziemy malować w duchu Van Gogha, jezioro z ujęć z kilku stron. Będą mi pomagać studenci z ISP z Olsztyna oraz m.in. dzieci z SP3. Wokół Jezioraka rozstawimy 5 sztalug, każdy będzie mógł spróbować swych sił, choćby tylko zostawiając plamkę lub też malując dłużej w zależności od umiejętności - zaprasza Agata Topolewska.

Malowanie obrazów już 18 września w godzinach 9:00-13:00. Po malowaniu odbędzie się podsumowanie w ICK, ale ze względu na ograniczenia pandemiczne, nie będzie to impreza otwarta. Obrazy będą natomiast jeszcze przez jakiś czas do oglądania w Galerii Jazzowej przy ratuszu.

Posłuchaj więcej: Zaproszenie do malowania - Agata Topolewska, iławska malarka
malowanie van gogh - topolewska plakat
Autor: mat organizatora
Koniec lata w Bieszczadach. Widoki w z Połoniny Caryńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.