party

i

Autor: pixabay.com

Ostróda: Zniszczyli mieszkanie podczas imprezy

2023-01-31 14:37

W jednym z wynajmowanych na doby apartamentów na terenie Ostródy grupa młodzieży urządziła imprezę . Szaleństwo zakończyło się stratami na kwotę 20 tysięcy złotych.

Właścicielka jednego z prywatnych apartamentów wynajmowanych w Ostródzie, zgłosiła się do ostródzkiej jednostki policji w celu złożenia zawiadomienia o dokonanym zniszczeniu mienia. Kobieta wynajęła mieszkanie 19-letniej mieszkance gminy Ostróda, która wraz z innymi osobami postanowiła urządzić w nim imprezę. Mieszkanie zostało zwrócone w opłakanym stanie. Uszkodzeniu uległo jego wyposażenie. Imprezowicze między innymi potłukli lustro, zastawę, porysowali ściany, uszkodzili meble czy spalili lampkę. Po złożonym wniosku o ściganie do akcji wkroczyli ostródzcy kryminalni. Dokonali oni zatrzymania osób przebywających w lokalu. Zarzuty łącznie usłyszały cztery osoby będące mieszkańcami okolic Ostródy. To młodzi ludzie w wieku 19-20 lat. Jak tłumaczyli niewątpliwą przyczyną ich zachowania był spożyty w nadmiarze alkohol. Jedna z osób nie przyznała się do winy. Łączna suma strat oszacowana przez pokrzywdzoną wyniosła 20 tysięcy złotych. Poza obowiązkiem naprawienia szkody sprawcom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

"Pracownica" ZUS oszukała 81-latkę

Jak dobrze znasz polskie seriale lat 70.? Quiz! “Janosik”, “07 zgłoś się” i inne kultowe tytuły!

Pytanie 1 z 10
Gdzie rozpoczyna się podróż bohaterów serialu "Podróż za jeden uśmiech"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE