Masz ulubioną trasę rowerową w Iławie lub okolicy? Opowiedz o niej i wygraj kasę!

2021-06-18 9:10 djk
rower rowerzystka
Autor: Albrecht Fietz - Pixabay Masz ulubioną trasę rowerową w regionie? Opowiedz o niej i wygraj kasę!

Władze miasta zachęcają do wzięcia udziału w konkursie firmy transportowej, która drugi już raz szuka najlepszych tras rowerowych w warmińsko-mazurskim.

To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj.

Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu zamiast dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie - może dzięki Tobie odkryją ją też inni.

Nagrody:

  • I miejsce: 500 zł
  • II miejsce: 300 zł
  • III miejsce: 200 zł

Jak wziąć udział w konkursie?

Jeśli jesteś mieszkańcem woj. warmińsko-mazurskiego, stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. warmińsko-mazurskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.

Prezentowana trasa powinna znajdować się w większości w woj. warmińsko-mazurskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym - organizatorzy liczą na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa.

Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl. Oceniane będą trasy, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

Forma pracy:

  • mapa + tekst - maks. 2 strony A4, format .doc/.docx/.pdf
  • zdjęcia lub wideo (Twojego autorstwa) - format .jpg/.png/.pdf; maks. łączna wielkość plików graficznych - 9 MB

Zgłoszenia przyjmowane są do 16.07.2021 Wyniki pojawią się 20 lipca na stronie konkursu. Zwycięskie prace na blogu transportowym.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ

Jakich ziół nie możesz stosować latem?