Jeziorak – Mamry Giżycko1

Autor: WR

Mamry lepsze od Jezioraka! W sobotę kolejne wyzwanie - Stomil Olsztyn [AUDIO]

2020-08-04 9:52

Słabo wypadł pierwszy mecz sezonu na stadionie Jezioraka w IV lidze. Do Iławy przyjechały Mamry Giżycko, zespół który jest wymieniany w gronie faworytów tej edycji czwartej ligi i niestety pokazali, że to nie tylko plotki. Kolejny mecz też może nie być najłatwiejszy.

Do przerwy zespół z Giżycka prowadził 1:0, po bramce Adamca. W 60 minucie spotkania było już 2:0 po golu Świderskiego. Wtedy (70 min) do gry poderwał się Jeziorak.

Padła bramka kontaktowa Pawła Sagana, a 9 minut później szał radości na trybunach po golu Arkadiusza Kucińskiego. Po dwóch minutach goście po trafieniu Drażby prowadzili 3:2.

Ta bramka padła po dobitce rzutu karnego. Karnego najpierw odpiera Jacek Malanowski ale już dobitki nie obronił. Szkoda, jednak trzeba przyznać, że Mamry zaprezentowały ciekawy futbol i wygrały zasłużenie.

Zobaczyliśmy bardzo dobrą grę Jacka Malanowskiego, który obronił wiele trudnych strzałów napastników z Giżycka.

Jeziorak Iława – Mamry Giżycko 2:3

Gole: Sagan 70′, Kuciński 78′ – Adamiec 45′, Świderski 60′, Drażba 81`

Skład Jezioraka: Malanowski, Kaźmierski (Miązek 46), Kressin, Ksiuk (Neumann 67), Kuciński, Czarnota, Madej, Kwiatkowski (Tokarski 46), Galas, Sagan, Figurski.

Skład Mamrów: Murawski – Drężek, Kucharski, Rusiak (Świderski 55), Bańkowski, Gulbierz (Mazurowski 67), Rutkowski (Waszczyn 88), Skonieczka (Dymiński 75), Adamiec (Bognacki 57), Drażba, Wiszniewski (Sadocha 81).

Żółte kartki: Kaźmierski (Jeziorak) – Drężek, Drażba, Bognacki, Dymiński (Mamry)

Skład sędziowski: Kamil Żmijewski , Marcin Grubecki Michał Krakowiak.

Widzów: ok. 500.

Jeziorak – Mamry Giżycko2

Autor: WR
Mecz Jeziorak Iława - Mamry Giżycko podsumowują trenerzy - Przemysław Łapiński (Giżycko) i Wojciech Figurski (Iława)

Już w najbliższą środę, 5 sierpnia piłkarze Jezioraka pojadą na mecz do Mrągowa, a w Iławie zagrają w sobotę, 8 sierpnia z rezerwami Stomilu Olsztyn o godz. 17:00.

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!