Ludzie nie chcą się testować. Iławski Test Coopera odwołano

2021-06-18 9:37
test coopera
Autor: ICSTiR Ludzie nie chcą się testować. Iławski Test Coopera odwołano

W sobotę 19 czerwca na iławskim stadionie każdy mógłby sprawdzić swoją wydolność organizmu, ale test się nie odbędzie. Iławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji wydało komunikat w tej sprawie.

Test Coopera to najprościej ujmując bieg, marsz lub ogólnie ciągłe przemieszczanie się osoby w czasie 12 minut mający na celu określić własną formę. Polega na nieprzerwanym biegu lub marszu - uczestnicy starają się pokonać w tym czasie jak najdłuższy dystans.

Niestety jak czytamy w najnowszym komunikacie ICSTiR:

W związku z brakiem zainteresowania Iławskim Testem Coopera z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać imprezę

Imprezy nie ma, przetestuj się sam!

Choć nie odbędzie się wydarzenie z profesjonalnym pomiarem czasu, to do wykonania Testu Coopera wystarczy wam minutnik (ewentualnie ktoś do mierzenia czasu), bieżnia (których w Iławie trochę jest), no i chęć do wykonania testu :)

To jak wypadliście, możecie sprawdzić na specjalnych tabelach wydajności, które przygotowało Iławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji:

test coopera iława tabela1
Autor: ICSTiR Sprawdź jak wypadłeś w normach Coopera Link: Kliknij by powiększyć
test coopera iława tabela2
Autor: ICSTiR Sprawdź jak wypadłeś w normach Coopera Link: Kliknij by powiększyć
Tak żyją karakale w poznańskim ZOO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE