Nowa loteria zdrapkowa Biedronki. Na czym polega? Co można wygrać?

i

Autor: Biuro prasowe sieci Biedronka Nowa loteria zdrapkowa Biedronki. Na czym polega? Co można wygrać?

Nowa loteria zdrapkowa Biedronki. Na czym polega? Co można wygrać?

2023-03-16 7:22

Lubicie zdrapki? W takim razie mamy dla was świetną informację. Biedronka właśnie wystartowała z nową loterią zdrapkową, w której do zgarnięcia jest 10 milionów nagród. Na czym dokładnie polega Biedronkoloteria? Co można wygrać? Szczegóły w artykule poniżej.

W loterii zdrapkowej Biedronki klienci mogą wziąć udział od 13 marca. Sprzedaż objęta loterią potrwa do 8 kwietnia lub do wyczerpania zdrapek. Do wygrania jest aż 10 milionów nagród. Wartość nagród wynosi blisko 40 milionów złotych, w tej puli jest aż 100 nagród głównych po 60 tys. zł każda.

Na czym polega loteria zdrapkowa Biedronki?

Loteria zdrapkowa Biedronki to kolejna z inicjatyw dająca klientom sieci możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród. Pod zdrapkami ukrytych jest prawie 130 rodzajów nagród produktowych dostępnych w ofercie sieci Biedronka, takich marek jak m.in. Alpro, M&M’s, Skittles, Kubuś, Adidas, Garnier czy Dove.

Oprócz produktów, pod zdrapkami znajdują się również doładowania Wirtualnego Portfela, dzięki którym można płacić za zakupy w sklepach sieci Biedronka. Do wygrania jest ponad 200 tys. doładowań o wartościach 5, 10, 50, 100, 500 i 1000 zł. Środki zgromadzone na Wirtualnym Portfelu będzie można wykorzystać w trakcie codziennych zakupów aż do 22 kwietnia.

Jak otrzymać zdrapki? Kilka sposobów

1. Podstawowym sposobem jest przekroczenie progu wydatków za zakupy:

  • Za przekroczenie progu 149 zł – 2 zdrapki,
  • Za przekroczenie progu 199 zł – 3 zdrapki,
  • Za przekroczenie progu 299 zł – 5 zdrapek
  • Za przekroczenie progu 399 zł – 7 zdrapek,
  • Za przekroczenie progu 499 zł – 9 zdrapek

2. Za wydanie min. 39 zł na produkty z kategorii: kosmetyki, słodycze, suszone owoce, napoje, mrożonki lub konserwy i słoiki przysługuje jedna dodatkowa zdrapka. Kwota min. 39 zł musi dotyczyć produktów jednej z powyższych kategorii rozłącznie.

3. Za wydanie min. 99 zł na produkty z kategorii: artykuły dla dzieci (z wyłączeniem produktów żywienia początkowego), kawa, detergenty, karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe i tekstylne lub świeże ryby również przysługuje jedna dodatkowa zdrapka. Kwota min. 99 zł musi dotyczyć produktów należących do powyższych kategorii rozłącznie.

– Przykładowo, klient, który dokona zakupów w kategorii kosmetyki za 50 zł, 160 zł wyda na artykuły przemysłowe, a 90 zł wyda na inne produkty, otrzyma łącznie 7 zdrapek. 5 za przekroczenie progu 299 zł oraz po jednej dodatkowej zdrapce za dokonanie zakupów produktów z kategorii kosmetyki za łączną kwotę co najmniej 39 zł oraz za dokonanie zakupów produktów z kategorii artykuły przemysłowe i tekstylne za łączną kwotę co najmniej 99 zł – objaśnia Biedronka.

Gdzie odbiera się zdrapki i nagrody?

Odbiór zdrapek jest możliwy wyłącznie po autoryzacji dokonanej przez zeskanowanie fizycznej karty MB lub aplikacji Biedronka w kasach regularnych. W przypadku, gdy transakcja realizowana jest na kasie samoobsługowej, informacja o przysługującej liczbie zdrapek jest zapisywana automatycznie na karcie Moja Biedronka lub Wirtualnej karcie Moja Biedronka w aplikacji mobilnej. By odebrać zdrapki za transakcje dokonane na kasach samoobsługowych, należy zgłosić się po ich odbiór do kasjera przy kasie liniowej.

Wydanie nagród produktowych, jest możliwe na wszystkich rodzajach kas. Odbiór nagród w postaci doładowań Wirtualnego Portfela dostępny jest wyłącznie na kasach regularnych, natomiast odbiór środków zgromadzonych zapisanych w Wirtualnym Portfelu możliwy również w kasach samoobsługowych podczas dokonywania transakcji. Wypłaty nagród głównych zrealizowane zostaną poprzez przelewy bankowe na konta laureatów.

Gazetka z Biedronki z 1999 roku obiegła sieć. Nie uwierzysz, jakie były wtedy ceny!

Eska Daje Szkołę #1 Co to jest inflacja?
Źródło: Nowa loteria zdrapkowa Biedronki. Na czym polega? Co można wygrać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE