jeziorak iława

Autor: W.Raczkowski

Jeziorak Iława pokonał wicelidera tabeli [audio]

2020-08-11 13:24

Do Iławy przyjechały rezerwy Stomilu Olsztyn, obecnie wicelider tabeli piłkarskiej IV ligi. Olsztynianie mieli już na koncie dwa wygrane mecze. Na stadionie przy ul. Sienkiewicza ,,Stomilowcy” jednak nie byli tacy groźni.

Już w 5 minucie Patryk Czarnota napoczął rywala zdobywając efektowna bramkę. Po przerwie Arkadiusz Kuciński podwyższył na 2:0. W 58 min rzut karny wykorzystuje Daniel Madej i Jeziorak prowadzi 3:0. Przeciwnik odpowiada tylko jedną bramką w 69 minucie. Na słowa uznania zasłużył Krzysztof Krsin – iławski obrońca kilka razy ratował zespół przed utratą bramki. Trener Wojciech Figurski zmotywował swoich podopiecznych na ten mecz. Widać było siłę zwłaszcza doświadczonych zawodników i to dało efekt w postaci zwycięstwa. Zespół wygraną na pewno się podbudował. Poprzedni raz, kiedy piłkarze tańczyli z radości na murawie był w listopadzie. Wygrana ze Stomilem sprawiła, że znów Jeziorak tańczył z radości. Następny mecz iławianie rozegrają 15 sierpnia w sobotę o 17,00 w Iławie podejmując Tęczę Biskupiec.

Jeziorak Iława - Stomil II Olsztyn 3:1 (1:0)

Bramki:
1:0 - Patryk Czarnota (5')
2:0 - Arkadiusz Kuciński (48')
3:0 - Daniel Madej (58'; karny)
3:1 - Bartosz Florek (69')

Jeziorak Iława: Dawid Ciura, Dawid Kowalski, Krzysztof Kressin, Michał Kwiatkowski, Wojciech Figurski, Arkadiusz Kuciński, Radosław Galas, Dawid Ksiuk, Daniel Madej, Paweł Sagan, Patryk Czarnota. Rezerwa: Jacek Malanowski, Karol Kaźmierski, Damian Tokarski, Jakub Szczepański, Kacper Neumann, Jakub Stanikowski, Adam Pawłowski.

Trener Jezioraka Wojciech Figurski - podsumowuje spotkanie ze Stomilem, mówi o murawie i przygotowaniach do kolejnego meczu

Jak długo przetrwałbyś jako bohater horroru?

Pukasz do drzwi mieszkania swojej drugiej połówki, ale okazuje się, że drzwi są otwarte, a w domu nikt nie odpowiada. Co robisz?