Jest zmiana trenera III-ligowego GKS-u Wikielec

2022-04-26 10:24
Damian Jarzembowski nowy trener GKS Wikielec
Autor: GKS Wikielec Damian Jarzembowski nowy trener GKS Wikielec

Damian Jarzembowski został oficjalnie przedstawiony jako pierwszy trener, zastępując na tym stanowisku Piotra Zajączkowskiego.

Od 25 kwietnia trzecioligowy GKS Wikielec ma nowego trenera. Rezygnacja dotychczasowego szkoleniowca - Piotra Zajączkowskiego została przyjęta, nowym trenerem został Damian Jarzembowski, który ostatnio pracował w Constrakcie Lubawa. Umowa z nowym trenerem została zawarta do czerwca 2023 roku.

- Mam 31 lat, praktycznie całe życie trenowałem różne grupy piłkarskie w Constrakcie Lubawa, mam licencję UEFA A oraz UEFA Elite Youth A. Przez 6-7 lat trenowałem pierwszy zespół KS Constract i w tym czasie awansowaliśmy do ekstraklasy, osiągnęliśmy wicemistrzostwo Polski. Nie mamy dużo czasu, przed nami dwa treningi. mam nadzieję, że chłopacy uwierzą w to, że może się udać i pozytywnie podejdą do pracy. Mam nadzieję, że w każdym meczu będą walczyć o 3 punkty. Liczymy się z trudną sytuacją w tabeli i tym, że może się nie dać uniknąć spadku z III ligi. Po 3-4 kolejkach zapadną decyzje kadrowe, co do przyszłego sezonu - mówi nowy trener.

Najbliższy mecz "Gieksy" jest wyjazdowy, w Dobrym Mieście z DKS-em 27.04 o 17:00 w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski. Potem 30.04 12:00 u siebie z Bronią Radom.

GKS spadł na przedostatnie miejsce w tabeli.

QUIZ. Co znaczą te słowa? Staropolszczyzna nie tylko dla znawców. Już 10/15 zaimponuje znajomym!

Pytanie 1 z 15
Kto to jest bękart?
Jak leczyć rozbite serce? Radzi Klaudia Klukowska psycholog, trener umiejętności psychospołecznych.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE