Indykpol AZS Olsztyn i Miasto Iława grają z WOŚP

2022-01-25 14:48
azs olsztyn
Autor: AZS Olsztyn

Zachęcamy do wzięcia udziału w trzech, wyjątkowych licytacjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Pierwsza licytacja to bilet rodzinny dla czterech osób do Siatkarskiej Stefy VIP, na niedzielny mecz z GKS Katowice (30.01.2022, godz. 14:45 w Iławie). - Zasiądź w komfortowych fotelach marki Szynaka Meble tuż za "strefą 0", czyli za linią zagrywki i delektuj się sportowymi emocjami - piszą organizatorzy. - Bilet gwarantuje również dostęp do cateringu VIP oraz pamiątkowego zdjęcia z drużyną po zakończeniu spotkania. Licytacja trwa do soboty, 29 stycznia, do godziny 20:00.

Drużynowy sternik i wilk morski Janek Król wraz z gospodarzem miasta Iława - Dawidem Kopaczewskim, zapraszają natomiast na rejs po Jezioraku, najdłuższym jeziorze w Polsce. Rejs łodzią kabinową Saturn 25 będzie trwał 4 godziny, a w roli sterników Jan Król i Dawid Kopaczewski. Podczas rejsu, otrzymasz również zestaw gadżetów żeglarskich sygnowanych logiem miasta Iława. Licytacja trwa do niedzieli, 30 stycznia, do godziny 19:00.

Zostań dziennikarzem radia i zasiądź za radiowym mikrofonem - przeprowadź wywiad z ulubionym zawodnikiem lub członkiem sztabu szkoleniowego. Audycja AZS na Fali emitowana jest w każdy wtorek o godzinie 13:05 na falach studenckiej rozgłośni z Kortowa. Po audycji będziesz mógł zrobić zdjęcie, zebrać autograf, a na pamiątkę otrzymasz również zapis wideo programu. Licytacja trwa do niedzieli, 30 stycznia, do godziny 19:00.

Linki do poszczególnych licytacji

Najszybsza polska łyżwiarka Andżelika Wójcik marzy o medalu IO

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Na początek coś łatwego Tenisistka na zdjęciu to...
Serena Williams
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE