pomoc

i

Autor: arch. prywatne

Iławianin spadł z 5 metrów. Cudem ocalał. Teraz jego mama prosi o pomoc

2023-02-06 14:10

Jedna chwila może zmienić wszystko, jedna sekunda potrafi zaważyć na całym życiu. Tak tez było w naszym przypadku, mój syn Piotr wyszedł tylko do pracy... - pisze w wzruszającym liście Jadwiga Lewandowska z Iławy.

3 stycznia Piotr Lewandowski spadł z dachu z wysokości około 5 metrów. W ciężkim stanie został zabrany śmigłowcem do szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie, gdzie rozpoczęła się jego dramatyczna walka o życie. Piotr, cudem przeżył. Przebywał pod respiratorem.

Każdego dnia odwiedzaliśmy syna i modliliśmy się żeby do nas wrócił - pisze matka. - Dzięki Bogu tak się stało, ale upadek nie dał o sobie zapomnieć.

Wskutek zdarzenia Piotr doznał urazu wielonarządowego , urazu głowy z masywnym stłuczeniem i obrzękiem mózgu, ostrej niewydolności oddechowej, urazu trzustki, urazu kręgosłupa piersiowego, licznych złamań żeber, stłuczenia płuc. Piotr nadal przebywa na OIOM-ie w szpitalu w Iławie. Nadal przebywa w śpiączce. Musi zostać skierowany do ośrodka opiekuńczo-rehibilitacyjnego. Wymaga całodobowej opieki.

- Bardzo proszę o pomoc! Martwię się co będzie dalej czy starczy nam na to niezwykle kosztowne leczenie ... - apeluje matka Piotra. - Twoja pomoc będzie dla nas niczym koło ratunkowe - niezbędne na otwartym morzu.

Zbiórka trwa na portalu pomagam.pl.

Pieniądze to nie wszystko - Grzegorz Puda

QUIZ. "Zjedz mięso, zostaw......" Dokończ powiedzonka

Pytanie 1 z 13
Nie siadaj na rogu stołu, bo zostaniesz ...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE