GKS Wikielec zmienia trenera po dwóch kolejkach rundy wiosennej

2021-04-13 9:04
gks wikielec zmiana trenera
Autor: GKS Wikielec GKS Wikielec zmienia trenera po dwóch kolejkach rundy wiosennej

W poniedziałek (12.04) władze III ligowego GKS Wikielec poinformowały o zmianie trenera. Drużynę będzie trenował, podobnie jak w Jezioraku Iława - aktualnie grający w zespole zawodnik.

W poniedziałek (12.04) po południu zarząd GKS Wikielec postanowił zakończyć współpracę z trenerem Wojciechem Tarnowskim. Główną przyczyną były niesatysfakcjonujące wyniki w ostatnich meczach drużyny z Wikielca.

Stanowisko nowego trenera powierzono doświadczonemu piłkarzowi Łukaszowi Suchockiemu posiadającemu stosowne uprawnienia trenerskie. Wojciech Tarnowski był trenerem GKS Wikielec od czerwca 2019 roku.

- Dotychczasowego trenera zastąpi na tym stanowisku Łukasz Suchocki-aktualnie zawodnik GKS-u. Będzie to jego pierwsza praca w formie trenera pierwszej drużyny seniorskiej [...] Trenerowi Tarnowskiemu dziękujemy za awans do III ligi i godne reprezentowanie na poziomie III-ligowych drużyn oraz życzymy dalszych sukcesów na ławce trenerskiej - czytamy na fp GKS Wikielec

W ostatnim meczu 2. kolejki spadkowej grupy III ligi GKS Wikielec przegrał z Concordią Elbląg 3:4. W pierwszym meczu rundy wiosennej GKS początkowo zremisował z Bronią Radom 2:2, ale po decyzji łódzkiego PZPN wygrał 3:0 walkowerem, przez nieregulaminową zmianę zawodników w drużynie przeciwnej.

Następne spotkanie już 17 kwietnia o 15:00 z Ursusem Warszawa. (akt. Spotkanie zostało przeniesione na 19 maja (środa) godz. 16:00. Powód zły stan boiska.)

Maturzyści przygotowują się do matury. To już ostatnia prosta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE