GKS Wikielec pierwszy raz nie strzela żadnej bramki [AUDIO]

2020-10-05 14:06
GKS Wikielec vs Ruch Wysokie Mazowieckie
Autor: WR GKS Wikielec vs Ruch Wysokie Mazowieckie

Tylko 120 kibiców mogło obejrzeć ostatnie spotkanie piłkarskie w Wikielcu. To jest 25 proc. pojemności stadionu. Takie zasady obowiązują w żółtej strefie. W czerwonej gra się bez udziału publiczności.

GKS Wikielec z w pojedynku z Ruch Wysokie Mazowieckie chciał się zrehabilitować po poniesionej przed tygodniem wyjazdowej przegranej 1-4 z Olimpią Zambrów. Chciał także utrzymać status drużyny niepokonanej na własnym stadionie. Ta sztuka się udała, bo przyjezdni nie pokonali golkipera "Gieksy". Drużyny podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie. Na pewno po stronie gospodarzy były apetyty na więcej, ale bramki dzisiaj były jak zaczarowane. Nic nie chciało wpaść. Okazji było kilka, ale celowniki zawodników z Wikielca nie były takie sprawne. Szkoda. Następny mecz GKS rozegra w Radomsku z RKS-em.

GKS Wikielec: Wieczerzak, Sz. Jajkowski, Kacperek, M. Jajkowski, Bartkowski, Szypulski, Rosoliński, Korzeniewski, Jankowski, Górski, Cistowski. Zagrali także Sobociński, Wacławski i Suchocki.

Zachęcamy do posłuchania krótkiej rozmowy z trenerem GKS Wikielec.

Wojciech Tarnowski, trener GKS Wikielec, komentuje po meczu z Ruch Wysokie Mazowieckie
Ruiny zamku w Ełku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE