Festiwal Smaków w Biskupcu powraca po 2-letniej przerwie

2022-07-01 15:21
KGW Festiwal smaków biskupiec
Autor: FB Festiwal Smaków w Biskupcu Koła Gospodyń Wiejskich już szykują pyszności

Przysmaki na talerzu i gwiazdy na estradzie - tak w skrócie można opisać to, co się będzie działo już w sobotę, 2 lipca, w Biskupcu. Największa gwiazda? Zenek Martyniuk!

Start w sobotę 2 lipca o godz. 16.00 na terenie amfiteatru przy Bibliotece – Ośrodku Kultury w Biskupcu. Festiwal Smaków to przysmaki na talerzu i gwiazdy na estradzie!

- Przysmaki przygotowujemy sami - informują organizatorzy, Urząd Gminy w Biskupcu. W tym roku już kolejny raz Koła Gospodyń Wiejskich brały udział w warsztatach kulinarnych dofinansowanych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie. W trakcie Festiwalu panie zaprezentują swoje stoiska z wiejskimi kociołkami, w których będą tradycyjne potrawy jednogarnkowe, oczywiście przeznaczone do szerokiej degustacji. Wątek kulinarny będzie towarzyszył całej imprezie, będą konkursy dla Kół Gospodyń Wiejskich i dla publiczności oraz pokazy kulinarne. Zobaczycie Państwo pokaz finalistki programu MasterChef Marleny Cichockiej pochodzącej z Krotoszyn, a także Dawida Jaroszewskiego i Roksany Jarząb, którym także wróżymy karierę.

Festiwal smaków biskupiec
Autor: Urząd Gminy w Biskupcu

To, że z Biskupca pochodzi wiele gwiazd potwierdziła ostatnio Amelia Dubanowska, która właśnie wraca z Opola po występie w Koncercie Debiutów, i teraz wystąpi na rodzimym amfiteatrze. Zobaczymy też Mateusza Nowakowskiego, który nagrał już kilka teledysków, ma na swoim koncie występ w TV i również pochodzi z naszej Gminy.

Atmosferę rozgrzeje z pewnością zespół Verdis wprowadzając publiczność w klimat muzyki dance i disco polo. Na wielki finał wystąpi Zenek Martyniuk z zespołem Akcent.

Po tych wielkich emocjach rozpocznie się zabawa taneczna pod chmurką, którą poprowadzi DJ z DM Events.

Imprezie towarzyszyć będą jak zawsze stoiska z rękodziełem i gastronomią oraz plac zabaw i wiele atrakcji dla dzieci.

Wstęp wolny.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Susza dotknęła Polaków. Wsie regularnie cierpią na brak wody

Czy jesteś uzależniony od jedzenia?

Pytanie 1 z 7
Czy często jesz, gdy nie jesteś głodny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE