gks wikielec

Autor: WR

Derby dla Wikielca. Trudny pojedynek w III lidze [AUDIO]

2020-09-08 14:56

Derbowy mecz w III lidze pomiędzy GKS Wikielec, a Huraganem Morąg zakończył się zwycięstwem piłkarzy z gminy Iława. Dobre spotkanie dobre tempo i bardzo cenna wygranna.

Już w 32 minucie Michał Jankowski zdobył pierwszego gola. Do przerwy było więc prowadzenie gospodarzy. Po przerwie szybka akcja przyjezdnych i bramka Piotra Łysiaka i jest remis. Ale końcowe fragmenty były bardzo emocjonujące dla kibiców bowiem nerwówka była duża. Najpierw wprowadzony Patryk Rosoliński podwyższa na 2;1. W ostatniej minucie bardzo efektownym strzałem popisał się niezawodny Mateusz Jajkowski i było 3:1. Sędzia zakończył mecz. W sumie dobre widowisko oby takich więcej z udziałem zawodników GKS. Następny mecz Wikielec zagra 12 września o 11,00 w Skierniewicach. GKS na to spotkanie wyjedzie już w piątek.

• GKS Wikielec - Huragan Morąg 3-1 (1:0)     Bramki: 1:0 - Michał Jankowski (32') 1:1 - Piotr Łysiak (57') 2:1 - Patryk Rosoliński (87') 3:1 - Mateusz Jajkowski (94')

GKS Wikielec: Wieczerzak, Sz. Jajkowski, Kacperek, M. Jajkowski, Bartkowski, Szypulski, Suchocki, Korzeniewski, Jankowski, Wójcik, Cistowski. Zagrali także Sobociński, Wacławski i Rosoliński.

Zapraszamy do posłuchania komentarzu do meczu Wojciecha Tarnowskiego - trenera GKS Wikielec.