Te gwiazdy robią karierę na całym świecie, ale czy pamiętacie skąd się wzięły? QUIZ

2019-10-13 8:03
Justin Bieber i Cody Simpson
Autor: NO CREDIT/East News

Pierwszoligowe gwiazdy są rozpoznawalne na cały świecie. Ich rodzinne miasta są bardzo dumne z tak znanych obywateli. Jednak czy fani wiedzą, skąd są ich idole? Zaraz się to okaże!

Często mówi się o życiu w Hollywood, ale przecież show-biznes nie kończy się na jednym mieście. Bezsprzecznie równie ważny jest Nowy-Jork czy Los Angeles. W ogóle USA to fabryka gwiazd, a przynajmniej takie mamy wrażenie. Jednak przecież nie wszyscy rodzą się w gwiazdorskich miastach i zostają sławni, prawda?

Mnóstwo gwiazd dopiero po osiągnięciu sukcesu przenosi się do metropolii. A co robią wówczas ich rodzinne miasta? Wszystko, co mogą, by świat pamiętał, że to właśnie na ich terenie na świat przyszli znani i lubiani.

Rodzinne miasto Justina Biebera zorganizowało na przykład wystawę w muzeum, poświęconą właśnie Jusowi. Mogliśmy tam obejrzeć jego prywatne pamiątki, dostarczone przez dziadka Biebera.

Rita Ora z kolei jest honorową ambasadorką jej rodzinnego Kosowa. I chociaż od dawna tam nie mieszka, wciąż pamięta o ojczyźnie.

A skąd wzięły się inne gwiazdy? Tego dowiecie się w naszym quizie!

NAJNOWSZE