Matthew Perry podwójnie zabezpieczony przed koronawirusem! Wyszedł w DWÓCH maseczkach

2020-06-01 10:05 KP
Matthew Perry
Autor: LP/Coleman Rayner/East News; 0000554/Reporter

Choć w Polsce w miejscach publicznych nie musimy już obowiązkowo nosić maseczek, rozsądek podpowiada, że warto mieć je pod ręką. Wiedzą o tym zagraniczne gwiazdy, których od tygodni nie zobaczymy bez ochronnej maski na twarzy. Są i tacy, którzy stosują podwójną ochronę - jak Matthew Perry z Przyjaciół, który przed Covid-19 postanowił ochronić również swoje czoło :)

W obliczu pandemii koronawirusa celebryci okazali się wzorami do naśladowania. Gwiazdy już w marcu apelowały do swoich fanów, by ci pozostali w domu i odwoływały wszelkie swoje publiczne wystąpienia czy spotkania, dostosowując się do rozporządzenia o izolacji. Przez kolejne tygodnie relacjonowali w sieci swój pobyt w domach (co w przypadku celebrytów jest rzeczą naprawdę niesłychaną) i podnosili internautów na duchu.

Również teraz, gdy restrykcje są luzowane, a wszyscy już mocno zmęczeni przedłużającą się zasadą dystansu społecznego, gwiazdy pokazują, że nie są "ponad to" i wciąż dbają o bezpieczeństwo swoje i innych. Wystarczy spojrzeć na Matthewa Perry'ego :)

Matthew Perry kontra Covid-19

Paparazzi przyłapali ostatnio mocno zmęczonego Matthewa Perry'ego w Los Angeles. Aktor wysiadał z samochodu w pełnym "opancerzeniu": z maską na twarzy - to aby nie zarażać, i z maską (prawie) na oczach - to chyba po to, by nie zostać zarażonym :)

Możemy żartować, jednak dobrze widzieć, że ci, którzy są na świeczniku, wciąż dbają o bezpieczeństwo swoje i innych.

Matthew Perry w maseczce
Autor: LP/Coleman Rayner/East News
Matthew Perry w maseczce
Autor: LP/Coleman Rayner/East News
Matthew Perry w maseczce
Autor: LP/Coleman Rayner/East News
NAJNOWSZE