Margaret jednak nie wróci do The Voice Of Poland? TVP już ma ZASTĘPSTWO?

2019-12-11 8:30 nk
Margaret o Voice of Poland 2019: kilka razy otrzymywałam propozycję dołączenia do składu
Autor: Waldemar Kompała / TVP Margaret o Voice of Poland 2019: kilka razy otrzymywałam propozycję dołączenia do składu

Po tym, jak Margaret zawiesiła karierę, fani zaczęli zastanawiać się, czy artystka zdąży ją "odwiesić" przed rozpoczęciem kolejnej edycji The Voice Of Poland. Piosenkarka bardzo spodobała się widzom jako jurorka i trenerka. Niestety, wszystko wskazuje na to, że Małgosia Jamroży nie zasiądzie w swoim fotelu wiosną 2020. TVP podobno już ma naprawdę godne zastępstwo za nią! Domyślacie się, kto to?

Margaret należała do ulubieńców widzów 10. edycji The Voice Of Poland. Choć reprezentant artystki zajął dopiero 3. miejsce, jej praca w fotelu jurorskich podobała się fanom programu. Ona sama jest barwną postacią i zawsze miała coś ciekawego oraz merytorycznego do powiedzenia. Dlatego tuż po zakończeniu 10. edycji TVOP zaczęły pojawiać się pytania, czy Margaret będzie częścią kolejnej odsłony programu. Sama gwiazda w jednym z wywiadów powiedziała, że bardzo by chciała, ale na razie musi odpocząć. To była mało jednoznaczna odpowiedź. Krótko potem Małgosia Jamroży ogłosiła, że zawiesza karierę z przyczyn zdrowotnych.

Fani Margaret spekulują, że artystka powróci z nową EP-ką już na początku 2020 roku, a to z kolei dawałoby szansę na powrót piosenkarki także do The Voice Of Poland.

Niestety, coraz więcej wskazuje na to, iż gwiazda nie pojawi się w jury wiosennej edycji konkursu talentów.

Kto zastąpi Margaret?

Prasa donosi, że Telewizja Polska ma już nawet zastępstwo dla Margaret. Kto miałby zasiąść w fotelu jurora/trenera? To będzie ponoć postać dobrze znana widzom TVOP. Ale ze z goła odmienne roli!

Super Express podaje, że nową trenerką The Voice Of Poland ma zostać Natalia Nykiel! To o tyle ciekawe, że artystka (i finalistka 2. edycji TVOP z 2012 roku) też ogłaszała niedawno przerwę w karierze ze względu na studia za granicą. Już wówczas zapowiedziała jednak, że wróci szybciej, niż myślimy.

Podobno Telewizja Polska długo zabiegała o pozyskanie Nykiel do składu jurorskiego.

Natalia od kilku sezonów dostaje propozycje wystąpienia w programie. Odmawiała ze względu na koncerty i inne zobowiązania. Ale telewizji zależy na promowaniu osób, które się wyróżniają na jej antenie, i w końcu się udało się dojść do porozumienia.

- cytuje znajomą piosenkarki serwis SE.pl.

Myślicie, że Natalia będzie godną zastępczynią Margaret?

Natalia Nykiel
Autor: materiały prasowe
Margaret
Autor: WBF
NAJNOWSZE