Lizzo pokazała całkiem nagie selfie bez filtrów! "Normalnie poprawiłabym brzuch"

2021-04-27 8:10 mm
Lizzo
Autor: PETE/Backgrid/East News

Lizzo nie przestaje szokować swoich fanów! Po serii roznegliżowanych fotek i filmików na Instagramie gwiazdy pojawiło się kolejne zdjęcie. Lizzo opublikowała zupełnie nagie selfie. W opisie artystka zapewniła, że nie zastosowała żadnych filtrów.

Lizzo kontynuuje serię postów, w których pokazuje swoje prawdziwe oblicze. I nie tylko oblicze! Na Instagramie gwiazdy pojawiło się całkiem nagie selfie, które z pewnością zszokuje niejednego fana. Lizzo dołączyła do zdjęcia opis, w którym zapewnia, że ani trochę nie ingerowała w fotkę.

Naga Lizzo bez Photoshopa

Nagie zdjęcia gwiazd to już na Instagramie norma. Tyle, że wiele rozebranych fotek znanych aktorek, piosenkarek i influencerek przed publikacją przechodzi przez ręce zawodowców. Skomplikowane filtry w Photoshopie i innych programach do obróbki zdjęć to dzisiaj standard i tylko czasami gwiazdy zaliczają spektakularne wpadki, przez które wydaje się, że zdjęcia były poprawiane.

Chciałam dać wam wszystkim nieedytowane selfie.. normalnie poprawiłabym brzuch i wygładziła skórę. Ale chciałam pokazać wam siebie naturalną... Bądźmy wszyscy naturalni🙆🏾‍

- napisała Lizzo przy swoim nagim zdjęciu na Insta.

Ale to nie wszystko! Po nagim selfie na Instagramie Lizzo pojawiło się znacznie więcej odważnych postów. Na przykład takich:

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury
NAJNOWSZE