Kourtney Kardashian pokazała ROZSTĘPY! "Kocham moje paseczki"!

2019-08-14 19:01 nk
Kourtney Kardashian
Autor: www.instagram.com/poosh

Kourtney Kardashian wrzuciła na Instagram seksowne zdjęcie w stroju kąpielowym. W przeciwieństwie do większości swoich sióstr, Kourt nie wyretuszowała fotki tak, by pozbyć się niedoskonałości. Przeciwnie, z dumą zaprezentowała fanom rozstępy na biodrach!

Siostry Kardashian i Jenner słyną z luksusowego podejścia do życia i przesadnego eksponowania swojej seksualności. Celebrytki chętnie poprawiają urodę i właściwie zdawać by się mogło, że ani centymetr ich krągłości nie jest naturalny. Okazuje się jednak, że jedna z Kardashianek w tej kwestii różni się od pozostałych.

Kourtney Kardashian chwali się rozstępami!

Choć w świecie sławnych i bogatych operacje plastyczne to zupełna normalka, okazuje się, że Kourtney Kardashian nie zdecydowała się nawet na drobny zabieg, jakim jest laserowe usuwanie rozstępów! Celebrytka ma za sobą trzy ciąże. Nic więc dziwnego, że nawet najdroższe kosmetyki nie pomogły jej uchronić skóry przed popękaniem.

Kourtney Kardashian zamieściła nowe seksowne zdjęcie na profilu instagramowym swojego serwisu lifestyle'owego Poosh. Możemy na nim zobaczyć Kourt w seksownym stroju jednoczęściowym, klęczącą na motorówce.

Dziękuję ci bardzo za niewyretuszowanie swoich rozstępów!!

- napisała jedna z fanek.

Kocham moje małe paseczki 😊

- odpisała internautce Kourtney Kardashian i tym samym ugruntowała swoją pozycję naszej ulubionej Kardashianki! <3

Zobacz też:

NAJNOWSZE