Klub Nancy silniejszy od Wisły Kraków

2006-11-21 11:18

Wisła Kraków przegrała na wyjeździe z AS Nancy 1:2 w swoim drugim spotkaniu w grupie E piłkarskiego Pucharu UEFA. To druga porażka wicemistrza Polski w rozgrywkach.

Pierwszą bramkę piłkarze Białej Gwiazdy stracili już w 11 minucie. Dwadzieścia minut później Jakub Błaszczykowski popisał się precyzyjnym, prostopadłym podaniem do Pawła Brożka. Remis nie potrwał długo. Na początku drugiej połowy Francuzi ustalili korzystny dla siebie wynik 2:1.

Teraz awans dla Wiślaków nie będzie prostym zadaniem. Muszą wygrać z pozostałymi rywalami w grupie: piłkarzami z Rotterdamu i Bazylei.