Grześki przegrały z Centrostalem

2006-11-21 11:18

1 :3 siatkarki Grześków Kalisz przegrały wyjazdowy mecz w Polskiej Lidze Siatkówki Kobiet z Cetrostalem Bydgoszcz.

1 :3 siatkarki Grześków Kalisz przegrały wyjazdowy mecz w Polskiej Lidze Siatkówki Kobiet z Cetrostalem Bydgoszcz. Pierwszego seta kaliszanki przegrały z wicemistrzyniami kraju 25:19. W drugiej odsłonie gospodynie wręcz zdeklasowały drużynę z Kalisza , której udało się zdobyć zaledwie 9 punktów. Początek trzeciego seta takze należał do Centrstalu, ale po dobrych zagrywkach Marty Pluty Grześki doprowadziły do remisu, i wygrały go 25:18. Jednak w czwartym secie zespół z Bydgoszczy znowu miał przewagę i wygrał 25:21, a cały mecz 3:1. W trzeciej kolejce ligowych rozgrywek 27 listopada Grześki Kalisz zagrają w Bielsku Białej z tamtejszą Stalą. A już w najbliższy czwartek kaliszanki wyjadą do Hiszpanii, by w ramach europejskiej Ligi Mistrzyń zmierzyć się z zespołem Tenerife Marichal.