Emily Ratajkowski zaleca kwarantannę nago? Jej Instagram to najgorętszy profil pandemii

2020-04-01 11:02 mw
Emily Ratajkowski
Autor: instagram.com / emrata

Co podczas domowej kwarantanny porabia Emily Ratajkowski? To, co zawsze - rozbiera się i pozuje do zdjęć. Profil modelki stał się podczas pandemii koronawirusa jednym z najgorętszych miejsc na Instagramie. Jedno jest pewne - Emily Ratajkowski nie można zarzucić braku kreatywności. Wystarczy rzucić okiem na kilka ostatnich zdjęć: pomysłów na nowe rozbierane fotki na pewno jej nie brakuje.

Domowa kwarantanna ma wiele minusów, ale i sporo plusów. Nie trzeba na przykład przesadnie dbać o strój. Można nawet w ogóle się nie ubierać, prawda, Emily? :)

Podobnie, jak miliony ludzi na całym świecie, także 28-letnia modelka znana z teledysku "Blurred Lines" dzielnie pracuje z domu. Z tym, że jej "praca" nie przypomina obowiązków wykonywanych przez większość z nas. W przypadku Emily Ratajkowski praca zdalna sprowadza się w zasadzie do tego samego, co zawsze: rozbierania się i pozowania do zdjęć.

NAJGORĘTSZE KONTO NA INSTAGRAMIE?

Gdyby komuś przyszło do głowy ogłosić konkurs na najgorętsze instagramowe konto czasów pandemii, Emily Ratajkowski miałaby wielkie szanse na podium. Modelka nie marnuje czasu i podczas domowej kwarantanny regularnie zamieszcza na swoim Instagramie kolejne rozbierane fotki.

Oto najnowsze z nich...

Proste i szybkie fryzury na #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE