Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert! Dlaczego? Powód zaskakuje…

2020-10-18 15:26 RD
Edyta Górniak
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP / materiały prasowe

Edyta Górniak znana jest ze swojego profesjonalizmu i perfekcjonizmu. Gwiazda w ostatnim odcinku programu The Voice of Poland przyznała, że kiedyś nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Edyta Górniak od wielu lat obecna jest na polskiej scenie muzycznej. Gwiazda ma na swoim koncie wiele hitów, dziesiątki płyt i niezliczoną liczbę nagród, które zdobyła podczas swojej kariery. Nie bez powodu mówi się, że Edi jest jedną z tych polskich gwiazd, które mają najpiękniejszy głos. Górniak bardzo o niego dba. Jest też do bólu profesjonalna, a współpracownicy cenią ją za perfekcjonizm. Wielu może więc dziwić jej wyznanie w ostatnim odcinku programu The Voice of Poland. O co chodzi? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Edyta wyznała, że bywa z siebie niezadowolona. Chodzi oczywiście o jej występy. Piosenkarka zdaje sobie sprawę z tego, że już pierwsze dźwięki mogą rzutować na całe show. Kiedyś Edi sama tego doświadczyła. To właśnie przez to… obraziła się na siebie! Podczas rozmowy z innymi trenerami The Voice of Poland, gwiazda opowiedziała o tym więcej.

Kiedyś się obraziłam na samą siebie i nie wzięłam kasy… Zapomniałam tekstu, wszystko było nie tak

powiedziała Edyta. Jesteście zaskoczeni?

NAJNOWSZE