Cleo przesadziła z retuszem? Fan bezlitosny! „Niech żyje Photoshop”

2021-11-18 15:46 es
Cleo
Autor: wbf

Cleo funkcjonuje w show-biznesie od lat. Swoim głosem zdobyła serca wielu fanów. Ci zachwycają się każdym ruchem wokalistki. Jednak wśród tysiąca fanów zawsze znajdzie się ktoś z negatywnym komentarzem. Pod nowym zdjęciem Cleo pojawił się zarzut o retuszowanie zdjęć. Faktycznie wokalistka przesadziła z Photoshopem?

Co by o Cleo nie mówić, trzeba się zgodzić, że głos ma piękny. Gwiazda próbowała wejść do branży lata temu, jednak dopiero współpraca ze znanym producentem, Donatanem, wyniosła jej karierę na zupełnie nowym poziom.

Obecnie Cleo jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jej profil na Instagramie obserwuje 984 tysięcy osób! Większość z nich zasypuje gwiazdę komplementami w sieci. Frekwencja na koncertach również dopisuje. Jednak zawsze znajdzie się ktoś z negatywnym komentarzem...

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Cleo przesadza z retuszem zdjęć?

Taki zarzut pojawił się pod ostatnim zdjęciem gwiazdy. Cleo pozuje z niebieskimi pasemkami we włosach, kryjąc ciało za cekinowym materiałem.

- Ale jesteś piękna!!♡😍😍😍😍❤️

- Śliczna💙💙💙

- Pięknie Ci w niebieskim 😍

- Przecudowna❤️

- Świetnie wyglądasz! 💙💙

Zachwycają się fani.

Trudno nie zwrócić uwagi na gładziutką skórę wokalistki. Czy to aby na pewno tylko makijaż? Jeden z internautów sugeruje, że Cleo przesadza z retuszem.

- Niech żyje Photoshop 🤓

Podzielacie jego opinię?

Jak dobrze znasz Cleo?

Pytanie 1 z 10
Cleo tak naprawdę nazywa się ...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE