Caitlyn Jenner pomyliła córki. Złożyła życzenia Kylie Jenner ze zdjęciem Kendall!

2019-08-12 12:43
Caitlyn Jenner i Kylie Jenner
Autor: 0000001/Reporter

Kylie Jenner świętowała w ubiegłym tygodniu swoje 22. urodziny. Z tej okazji do celebrytki spływały oczywiście życzenia urodzinowe z całego świata. Gwiazda mogła liczyć nie tylko na miłe słowa od najbliższych, ale i tysięcy swoich fanów. Najmocniej mogą jej jednak zapaść w pamięć życzenia od Caitlyn Jenner, która pomyliła ją... ze swoją drugą córką! Ale wtopa!

Caitlyn Jenner zaliczyła niewybaczalną wtopę przy okazji składania urodzinowych życzeń Kylie Jenner. Młoda miliaderka obchodziła 22. urodziny w minionym tygodniu i z tej okazji otrzymała mnóstwo życzeń od rodziny i fanów. Nikt jednak nie zaliczył tak wielkiej wpadki jak ojciec celebrytki!

Z okazji urodzin Kylie Jenner na Twitterze Caitlyn Jenner pojawił się urodzinowy post ze zdjęciami z przeszłości Kylie i Caitlyn (wtedy jeszcze Bruce'a). Problem w tym, że na jednej z fotek, mającej przedstawiać małą Kylie z ojcem, Caitlyn Jenner umieściła... Kendall Jenner!

Caitlyn Jenner pomyliła Kylie z Kendall

Choć Caitlyn Jenner natychmiast usunęła nieudany post, nie udało jej się wymazać go z sieci - sprytni internauci zdążyli już zrobić screeny z wpadki celebrytki. Podczas drugiej próby Cait poszła już znacznie prostszą drogą i zamieściła na Instagramie dwa zdjęcia, na których znalazły się zarówno Kendall Jenner jak i Kylie Jenner. Najwyraźniej zniechęcona już do urodzinowych postów Jennerka zrezygnowała z kwiecistych podpisów charakterystycznych dla członkiń jej rodziny i zamieściła jedynie krótkie zdanie:

Wszystkiego najlepszego Kylie Jenner

Cóż, nie wypadło to zbyt dobrze ;)

>> Stormi śpiewa dla Kylie Jenner "Happy Birthday"! [VIDEO] Mama trochę pomogła ;)

Oto pierwszy, nieudany post Caitlyn Jenner:

A oto ostateczny wpis na Instagramie:

Wyświetl ten post na Instagramie.
Happy birthday @kyliejenner Post udostępniony przez Caitlyn Jenner (@caitlynjenner)

Niezła wtopa, prawda?

NAJNOWSZE