Mama Sandry Kubickiej to prawdziwa królowa fitness. Te mięśnie robią wrażenie

2022-06-06 10:24 Joanna Dembek
Sandra Kubicka
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@sandrakubicka/@grace_kubicka Sandra Kubicka z mamą Grace

Mama Sandry Kubickiej to prawdziwa torpeda! Patrząc na zdjęcie, które opublikowała Sandra, można by przypuszczać, że to siostry. Młody wiek Grace i podobne rysy twarzy mogą zmylić. Sandra Kubicka złożyła mamie życzenia, a na Instastory zachęcała do korzystania z jej usług.

Młody wygląd Grace Kubickiej może zaskoczyć wielu internautów. Faktem jest, że urodziła Sandrę mając zaledwie 18 lat, a zdrowy i bardzo aktywny tryb życia pomagają jej utrzymać młody wygląd. Sandra za pośrednictwem swojego Instagrama złożyła mamie najlepsze życzenia z okazji 45. urodzin i zdradziła czym zajmuje się zawodowo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Półnaga Sandra Kubicka w objęciach Barona. To zdjęcie rozpaliło internet!

Mama Sandry Kubickiej zrobiła furorę na jej profilu, a fani pośpieszyli z ciepłymi słowami

Mama Sandry Kubickiej żyje pomiędzy Łodzią a Miami. Do Stanów Zjednoczonych wyjechała w 2002 roku. To miał być krótki wyjazd, ale losy potoczyły się inaczej i razem z córką zostały tam na znaczenie dłużej. Początkowo Grace prowadziła w USA butik z ubraniami, jednak biznes podupadł i postanowiła go zamknąć. Mama Sandry znalazła inny sposób na życie. Obecnie jest trenerką fitness, a jej spektakularnie wyrzeźbione ciało robi wrażenie. Patrząc na Grace nie ma wątpliwości po kim Sandra odziedziczyła urodę – jak widać przekazała je najlepsze geny.

Sandra postanowiła opublikować wspólne zdjęcie z mamą, aby złożyć jej najlepsze życzenia z okazji 45. urodzin. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani dołączyli się do słów Sandry: „Bądź szczęśliwa, czerp z życia garściami”, „Pięknie wyglądacie dziewczyny, jak siostry. 100 lat!”, „Kobiety petardy”.

Baron również nie zapomniał o przesłaniu ciepłych słów swojej przyszłej teściowej.

Wszystkiego najlepszego Grace. Pozostań zdrowa, piękna i młoda!

Sonda
Sandra Kubicka i Baron - czy lubisz tę parę?
Gwiazdy bez maski - Sandra Kubicka

Chcesz zadbać o formę na lato?

Posłuchaj podcastu i dowiedz się, jak to zrobić!

Listen to "Forma na lato - jak zdrowo i skutecznie zmienić swoje ciało przed wakacjami?" on Spreaker.
NAJNOWSZE