Bliźniaki Jennifer Lopez skończyły 13 lat! J. Lo podzieliła się wspomnieniami

2021-02-23 10:58 kp
Jennifer Lopez z dziećmi i Alex Rodriguez
Autor: MPNC/Backgrid/East News

Dzieci Jennifer Lopez to dla niej prawdziwe oczka w głowie. Wokalistka doczekała się bliźniaków ze związku z Marc Anthonym i uwielbia spędzać z nimi każdą wolną chwilę, zwłaszcza, że dzieci wykazują ogromne zainteresowanie muzyką. Teraz Emme i Max skończyli 13 lat, a Jennifer Lopez podzieliła się z fanami nostalgicznym filmem.

Jennifer Lopez od lat z przyjemnością przygląda się rozwijającej się pasji swoich dzieci do muzyki. Emme i Max odziedziczyli muzyczny talent po rodzicach i coraz odważniej realizują swoje artystyczne zapędy. Oczywiście pomaga im w tym dumna mama - występy jej córki to już stały punkt jej koncertów. Nie mniejszy talent wykazuje Max, którego popisy J. Lo pokazywała kilka razy na Instagramie.

>> Tak śpiewają dzieci Jennifer Lopez! Bliźniaki są w duecie świetne

Teraz Jennifer Lopez świętuje 13. urodziny swoich dzieci. Z tej okazji gwiazda podzieliła się wzruszającym postem i mnóstwem archiwalnych nagrań.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Dzieci Jennifer Lopez skończyły 13 lat

Napisałam tę piosenkę „One Step at a Time”, kiedy bliźniaki miały sześć tygodni ...

Max już próbował zwinąć się w kłębek i wstać z krzesła… A ja myślałam: „Gdzie idziesz maleńki? Dokąd uciekasz? ” Jedyne, o czym myślałam, to że zanim się obejrzę, będą biegać dookoła, a już wszystko działo się tak szybko, a ja chciałam, żeby wszystko zwolniło!! Lol. I następna rzecz, którą wiem... bum... 13 lat.

- napisała Jennifer Lopez, dodając wideo z dziećmi, jakie stworzyli dla niej jej fani.

Na filmie możemy zobaczyć mnóstwo archiwalnych zdjęć z Emme i Maxem - zarówno z ich pierwszych lat życia, jak i z ostatnich miesięcy. Na nagraniu nie zabrakło Alexa Rodrigueza, który ma z nimi doskonały kontakt.

Wszystkiego najlepszego!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE