wygrana mks

Autor: Pixabay Dzięki tej wygranej grudziądzki MKS zachowa miejsce w ligowej czołówce

Zwycięski powrót MKS-u Grudziądz! Wyjazdowa wygrana z Sokołem Kościerzyna stała się faktem!

2021-03-20 18:34

Po trzech tygodniach przerwy szczypiorniści MKS-u Grudziądz powrócili do ligowych zmagań. Zespół prowadzony przez trenera Sylwestra Ziółkowskiego ograł na wyjeździe Sokół Kościerzyna 33:20 i umocnił się w czołówce grupy A pierwszej ligi!

Spotkanie już od samego początku toczyło się pod dyktando grudziądzkiego zespołu. MKS wywalczył kilkubramkową przewagę i nie oddał jej do samego końca pierwszej połowy. Na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 17:7 dla MKS-u.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ znacznej odmianie. Co więcej, grudziądzanie zdołali powiększyć swoją przewagę nad gospodarzami. Ostatecznie MKS pokonał w Kościerzynie miejscowego Sokoła 33:20.

MKS Grudziądz po tej wygranej wciąż plasuje się w czołówce pierwszoligowej grupy A. Kolejny mecz zespół Sylwestra Ziółkowskiego rozegra już za tydzień. 27 marca o godzinie 16 w hali widowiskowo-sportowej na osiedlu Lotnisko zmierzą się z Nielbą Wągrowiec.

Spotkanie z racji obostrzeń odbędzie się bez udziału kibiców. Transmisję zaplanowano w sieci.