skorecki olimpia

i

Autor: Olimpia Grudziądz Do Olimpii Grudziądz powrócił Patryk Skórecki

Zmiany kadrowe w Olimpii Grudziądz. Powrót po wielu latach!

2023-02-03 16:43

Doszło do kolejnych zmian kadrowych w grudziądzkiej Olimpii. Szeregi "Biało-zielonych" opuścił Filip Karmański. Do klubu z Piłsudskiego 14 trafili za to Hubert Konstanty i powracający po kilku latach Patryk Skórecki.

Zacznijmy od pożegnań. W rundzie wiosennej w barwach grudziądzkiej Olimpii nie zobaczymy już Filipa Karmańskiego. 25-latek w pierwszej części sezonu dla "Biało-zielonych" wystąpił w 11 spotkaniach, zdobywając jedną bramkę. Teraz będzie występował w innym trzecioligowców (grupa IV) - NKP Podhale.

Wcześniej umowę z Olimpią rozwiązał także Denis Gojko.

Wśród nowych zawodników grudziądzkiego klubu jest 19-letni pomocnik, Hubert Konstanty. Swoją karierę piłkarską zaczynał w klubie Polonia/Sparta Świdnica. Od sezonu 2016/17 reprezentował barwy Śląska Wrocław, gdzie w CLJ U19 rozegrał 59 spotkań i zdobył 25 bramek. Ostatnio w rezerwach Śląska Wrocław rozegrał 16 meczów w 2. Lidze, zdobywając 3 bramki.

Drugim wzmocnieniem kadry trenera Bogusława Baniaka jest Patryk Skórecki! Dla 31-letniego ofensywnego pomocnika to powrót na stadion przy Piłsudskiego 14. Skórecki występował już w Grudziądzu w latach 2015-2016. Rozegrał 28 spotkań na poziomie I ligi.

31-latek po Olimpii występował w Błękitnych Stargard, GKS-ie Jastrzębie, Sokole Ostróda oraz ostatnio Zniczu Pruszków.

Kolejny sparing przed wiosną

Już jutro (4 lutego) piłkarze Olimpii rozegrają swój drugi mecz sparingowy przed startem drugiej części sezonu. Rywalem grudziądzan będzie tym razem GKS Wikielec. Mecz zostanie rozegrany na boisku w Świeciu. Początek o godzinie 14.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE