siatkowka stal

Autor: Pixabay Trzecia porażka grudziądzkiej Stali w tym sezonie

Zadecydował ostatni set. Trzecia porażka siatkarzy Stali Grudziądz

2023-02-06 1:52

Ogromne emocje na Mniszek Arenie! Siatkarze Stali Grudziądz po tie breaku przegrali we własnej hali z AZS UMK Toruń. To trzecia porażka zespołu Jerzego Komorowskiego w obecnym sezonie.

Grudziądzanie mecz rozpoczęli od przegranej w pierwszym secie 21:25. W drugim zdołali odrobić straty wygrywając pewnie do -16.

W trzeciej odsłonie niedzielnego wieczora ponownie górą był zespół trenera Komorowskiego. Tym razem Stal wygrała 25:21 i do końcowego sukcesu potrzebowała już tylko jednego seta.

W czwartej partii ponownie do głosu doszli akademicy z Torunia. AZS rozbił grudziądzan 25:12 i doprowadził do tie breaku. W nim ekipa z Grodu Kopernika znów była lepsza - 15:9. Tym samym Stal przegrała z Toruniem 2:3.

Grudziądzanie po tej porażce spadli na czwarte miejsce w ligowej tabeli.