wygrana sparing olimpia

Autor: Pixabay Piłkarze Olimpii 1 marca zmierzą się w Pucharze Polski z Wisłą Kraków

Wysoka wygrana w sparingu na zakończenie przygotowań

2022-02-24 0:24

Piłkarze Olimpii Grudziądz zakończyli przygotowania do rundy wiosennej. W ostatnim sparingu tej zimy "Biało-zieloni" na boisku przy ul. Słowackiego pokonali Klub Sportowy z Kutna 5:0. Spotkanie podzielono na trzy części, każda z nich trwała po 45 minut.

Był to nietypowy mecz sparingowy. Oba zespoły rozegrały trzy część po 45 minut. W pierwszej bramek nie było. Te padły w drugiej. Najpierw 64’ minucie golkipera gości pokonał najlepszy jesienią strzelec Olimpii, Jakub Bojas. 20 minut później wynik podwyższył sprowadzony zimą Hubert Antkowiak.

Kolejne trzy trafienia grudziądzanie zaliczyli w trzeciej części. W 113’ minucie do siatki trafił obrońca Hubert Mich, 123 Marko Zawada, a w 134’ minucie wynik ustalił Kacper Jarzec.

Dla Olimpii był to ostatni sparing przed pucharowym starciem z Wisłą Kraków. Mecz z legendarną „Białą Gwiazdą” już 1 marca o godzinie 18 na stadionie centralnym w Grudziądzu.