olimpia porazka

Autor: Olimpia Grudziądz Piłkarze Olimpii do meczu z Lechią podchodzili po testach wydolnościowych

Wysoka porażka Olimpii Grudziądz w sparingu z Lechią Gdańsk

2021-01-19 15:28

Sparingowy pogrom Olimpii Grudziądz. Podopieczni trenera Zbigniewa Smółki przegrali w Sopocie z Lechią Gdańsk aż 1:9. Honorowym trafieniem dla grudziądzan popisał się Patryk Leszczyński.

Piłkarze Olimpii do sparingu z Lechią podchodzili po testach wydolnościowych i badaniach lekarskich. W efekcie słabsza postawa fizyczna grudziądzkich zawodników i bramki tracone jak po sznurku. Gdańszczanie cztery trafienia zaliczyli jeszcze przed przerwą. Dla Lechii strzelali kolejno: Łukasz Zwoliński 17 (k), 25, Egy Maulana Vikri 29, oraz Jan Biegański 38. Ponadto W 30. minucie Łukasz Zwoliński nie wykorzystał rzutu karnego.

Po zmianie stron pierwsi cios dość nieoczekiwanie zadali piłkarze Olimpii. W 47'minucie do siatki Lechii trafił Patryk Leszczyński. Gospodarze na tę bramkę odpowiedzieli pięcioma kolejnymi.

Bramki dla Lechii po przerwie zdobywali:
  • Conrado 61,
  • Karol Fila 69,
  • Jakub Kałuziński 73,
  • Omran Haydary 76,
  • Maciej Gajos 77

W meczu kontrolnym z Lechią wzięła udział spora grupa zawodników Akademii Piłkarskiej Olimpii Grudziądz plus zawodnicy testowani.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!