remis z Hutnikiem

Autor: Olimpia Grudziądz Piłkarze Olimpii po 5 rozegranych kolejkach mają 4 oczka

Wygrana uciekła w ostatnich sekundach. Olimpia remisuje z Hutnikiem

2020-09-25 20:06

Piłkarze Olimpii Grudziądz tylko zremisowali na wyjeździe z Hutnikiem Kraków 2:2. "Biało-zieloni" do przerwy przegrywali 0:1, by po zmianie stron szybko odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Zwycięstwo wymknęło się z rąk w ostatnich sekundach meczu.

Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 9' minucie spotkania za sprawą Krzysztof Świątka. Olimpia wyrównała tuż po przerwie. Dawida Smuga pokonał Piotr Janczukowicz. Grudziądzanie poszli za ciosem i wyprowadzili kolejne uderzenie. Na kwadrans przed końcem ogromnej radości "Biało-zielonym" przysporzył Omid Popalzay, trafiając na 2:1. Niestety w doliczonym czasie gry Hutnik zaatakował raz jeszcze i doprowadził do wyrównania. Nikodema Sujeckiego pokonał Mateusz Zając.

Olimpia kolejny mecz rozegra przed własną publicznością. 30 września o godzinie 18 zagra z GKS Katowice.

Hutnik: 22. Dawid Smug - 31. Sebastian Olszewski, 23. Piotr Stawarczyk, 3. Mateusz Zając, 13. Przemysław Antoniak (87, 19. Patryk Matysek) - 9. Mateusz Ozimek (79, 8. Kamil Sobala), 4. Łukasz Kędziora (79, 25. Patryk Kieliś), 5. Miłosz Drąg, 7. Krzysztof Świątek, 20. Dawid Linca - 27. Abdallah Hafez.

Olimpia: 33. Nikodem Sujecki - 25. Damian Ciechanowski, 6. David Andronic, 20. Kacper Pietrzyk, 3. Bartosz Widejko - 7. Adrian Kwiatkowski (80, 14. Patryk Leszczyński), 23. Michał Graczyk, 11. Omid Popalzay (90, 22. Wahe Mnacakanjan), 29. Piotr Janczukowicz (69, 16. Oskar Kalenik), 8. Mikołaj Gabor - 10. José Embaló.