siatka pilka

Autor: Pixabay To ostatni mecz siatkarzy Stali przed własnymi kibicami

Sport w Grudziądzu

Wygrali tylko jednego seta. Siatkarze Stali Grudziądz przegrali u siebie z Chemikiem

2023-03-13 13:26

Siatkarze grudziądzkiej Stali pożegnali się ze swoją publicznością. W ostatnim w tym sezonie meczu w Mniszek Arenie przegrali z Chemikiem Bydgoszcz 1:3.

Grudziądzanie już wcześniej stracili szanse na awans do fazy play off. Z kolei bydgoszczanie są liderem tabeli z kompletem zwycięstw.

Pierwszy set w Mniszek Arenie należał do gości, którzy wygrali 25:18. W drugiej ponownie górą był Chemik, ale tym razem 25:21.

W trzecim, niezwykle emocjonującym skutecznie odpowiedziała Stal, zwyciężając 28:26. W czwartej odsłonie spotkania do głosu i to bardzo wyraźnie doszli przyjezdni z Bydgoszczy. Chemik wygrał 25:12 i w całym meczu 3:1.

Warto zaznaczyć, że grudziądzanie mają ostatnio problemy kadrowe i na zmianę mają często jednego lub dwóch zawodników.

Stal przed ostatnim meczem w sezonie zajmuje czwarte miejsce w tabeli ligowej. Wspomniany - OSTATNI - pojedynek podopieczni trenera Jerzego Komorowskiego rozegrają 26 marca na wyjeździe z SKS Olender Wielka Nieszawka.