olimpia unia wygrana

Autor: Pixabay Dla grudziądzkiego zespołu to trzecia wygrana w tym sezonie

Ważna wygrana Olimpii-Unii! Grudziądzanie lepsi od rzeszowskiej Politechniki

2022-10-28 20:20

Drugie zwycięstwo z rzędu w Superlidze Tenisa Stołowego odnieśli zawodnicy Olimpii-Unii. Grudziądzanie na wyjeździe ograli 3:1 Politechnikę Rzeszów. Dwa pojedynki wygrał będący w świetnej formie, Park Jeongwoo.

Obie drużyny do piątkowego spotkania podchodziły w dobrych nastrojach po niedzielnych zwycięstwach. Olimpia-Unia we własnej hali pokonała Polonię Bytom 3:1.

W pierwszym pojedynku piątkowego starcia zawodnik grudziądzkiego zespołu, Jan Zandecki przegrał po walce z Patrykiem Dziubą 0:3.

W drugiej odsłonie meczu Olimpia-Unia szybko doprowadziła do wyrównania za sprawą Parka Jeongwoo. Koreańczyk bez straty seta ograł Miłosza Sawczaka.

Trzeci akt piątkowej rywalizacji ponownie przyniósł zwycięstwo zawodnika z Grudziądza. Tym razem Ibrahim Gunduz dość pewnie (3:0) pokonał Szymona Kolasę.

W decydującej o losach całego spotkania - czwartek partii Park Jeongwoo ograł (ponownie bez straty seta) Patryka Dziubę i to grudziądzanie mogli cieszyć się ze zwycięstwa w Rzeszowie 3:1.

Kolejny mecz Olimpia-Unia rozegra w najbliższą niedzielę (30 października). O godzinie 16 zmierzą się na wyjeździe z tegorocznym beniaminkiem Superligi, Villa Verde Olesno (w piątek przegrali 1:3 w Gdańsku).

Wyniki poszczególnych pojedynków:
  • Patryk Dziuba - Jan Zandecki 3:0 (11:7 | 11:8 | 11:8)
  • Miłosz Sawczak - Park Jeongwoo 0:3 (6:11 | 8:11 | 9:11)
  • Szymon Kolasa - Ibrahim Gunduz 0:3 (5:11 | 6:11 | 9:11)
  • Patryk Dziuba - Park Jeongwoo 0:2 (6:11 | 1:11)

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060