W Grudziądzu znów pojeździmy na łyżwach! GODZINY OTWARCIA, CENNIK

2021-12-06 0:31
moriw lodowisko grudziadz
Autor: Nadesłane / MORiW W ubiegłym roku lodowisku w Grudziądzu było nieczynne z powodu pandemii

Lodowisko w Parku Miejskim znów działa! W ubiegłym roku działanie grudziądzkiej tafli zablokowała pandemia. Tym razem Miejskie Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku postanowił otworzyć obiekt, ale z zachowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego.

W związku z trwającą pandemią należy pamiętać o zachowaniu dystansu, dezynfekcji i używaniu maseczek. Nie należy też przychodzić na lodowisko z objawami jakiejkolwiek infekcji.

Godziny otwarcia

Począwszy od  dzisiaj (6 grudnia) lodowisko czynne będzie codziennie w godz. 10.00-13.45 oraz w godz. 16.00-19.45. Ostatnie wejście o godz. 19.00.

To wspaniała informacja nie tylko dla stałych amatorów zimowego szaleństwa, ale także dla wszystkich osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z łyżwami! – podkreśliła dyrektor MORiW Izabela Piwowarska.

ZOBACZ TEŻ - Zniszczyli schody pod I LO w Grudziądzu. Teraz szuka ich policja [FOTO]

Cennik

Cennik nie różni się zbyt wiele od lat minionych. Ceny obowiązywać będą do 28 lutego.

Bilet wstępu normalny: od godz.10.00 do godz. 14.00 i od godz. 16.00 do godz. 19.00 w dni powszednie oraz w weekendy:

Ceny:
  • - bilet normalny 45 min.- 8 zł
  • - bilet normalny 90 min.- 14 zł
  • - bilet normalny z Kartą Dużej Rodziny 45 min.- 6 zł
  • - bilet normalny z Kartą Dużej Rodziny 90 min.- 10 zł

Bilet wstępu ulgowy: (dzieci i młodzież ucząca się za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej) od godz. 10.00 do godz. 14.00 i od godz. 16.00 do godz. 19.00 w dni powszednie i weekendy:

Ceny:
  • - bilet ulgowy 45 min.- 5 zł
  • - bilet ulgowy 90 min.- 8 zł
  • - bilet ulgowy z Kartą Dużej Rodziny 45 min.- 4 zł
  • - bilet ulgowy z Kartą Dużej Rodziny 90 min.- 6 zł

Przy lodowisku dostępna będzie także wypożyczalnia łyżew. Za 45 minut korzystania z miejskiego sprzętu zapłacimy 6 złotych.

Jesteśmy przygotowani na wszystkie scenariusze, nawet na ten, kiedy to lodowisko będzie trzeba ponownie zamknąć - dodaje szefowa MORiW-u.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Ruszyło lodowisko na Rynku Starego Miasta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE