Trwa spis powszechny. Przygotowano spotkanie informacyjne dla grudziądzan! [AUDIO]

2021-04-22 13:55 Łukasz Piekarski
spis powszechny grudziadz
Autor: Pixabay Narodowy Spis Powszechny potrwa do 30 września

Od 1 kwietnia na terenie całego kraju prowadzony jest Narodowy Spis Powszechny. Jak dotąd spisało się elektronicznie 6 % społeczeństwa. Nie wszyscy jednak wiedzą jak to zrobić. W związku z tym dla mieszkańców Grudziądza przygotowano spotkanie informacyjne w formie on line.

Trwa Narodowy Spis Powszechny. Dla mieszkańców Grudziądza przygotowano spotkanie informacyjne w formie on line. Adresowane jest ono do wszystkich, którzy nie wzięli jeszcze udziału w spisie.

Prowadzący spotkanie wyjaśnią w jaki sposób wypełnić formularz spisowy oraz udzielą odpowiedzi na zgłoszone przez uczestników pytania - mówi Piotr Mazur, inspektor danych osobowych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Zbliża się narodowy spis powszechny. Grudziądzcy kandydaci na rachmistrzów przejdą egzamin [AUDIO]

Narodowy Spis Powszechny potrwa do 30 września. Jedną z form jest tzw. samospis przez internet. Dla osób mających problem z dostępem do sieci, grudziądzki ratusz przygotował pomoc.

Dla osób, które są biegłe w obsłudze komputera, ale nie posiadają go, przygotowaliśmy stanowisko w Biurze Obsługi Interesanta przy ulicy Ratuszowej - dodaje urzędnik.

O trwającym Narodowym Spisie Powszechnym mówi Piotr Mazur, inspektor danych osobowych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. Posłuchaj:

Spotkanie odbędzie się w formie on line już jutro (23 kwietnia) o godzinie 11. Odnośnik poniżej:

SPOTKANIE INFORMACYJNE 

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań jest obowiązkowy. Kolejną z metod jest spis dokonany przez telefon, na infolinii spisowej (22 279 99 99). Z osobą, która nie będzie mogła sama się spisać skontaktuje się rachmistrz spisowy.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Raport z anteny 22.04, godz.10