Trwa licytacja medalu Marleny Wawrzyniak. Zebrane środki przeznaczy na cel charytatywny

2022-06-17 19:46
medal marlena
Autor: Nadesłane/Marlena Wawrzyniak Licytacja potrwa do 22 czerwca

Sportowiec z wielkim sercem. Multimedalistka każdego szczebla, Marlena Wawrzyniak postanowiła swój sukces zamienić w trochę dobra. Najsilniejsza kobieta w Polsce, jak zwykło się mówić o grudziądzance – wystawiła jeden ze zdobytych na ostatnich Mistrzostwa Europy medali na aukcję charytatywną.

Kilka tygodni temu podczas Mistrzostw Europy w siłowaniu na rękę - Marlena Wawrzyniak - ponownie zaprezentowała wysoką formę i absolutną dominację. Grudziądzanka przywiozła cztery złote medale. Jeden z nich zdecydowała się przekazać na licytację charytatywną.

Przekazałam złoty medal wraz z pewnymi niespodziankami. Proszę śledzić moje media społecznościowe. Mam nadzieję, że ucieszy on osobę, która go wylicytuje - mówi Marlena Wawrzyniak.

Dla grudziądzkiej mistrzyni możliwość niesienia pomocy – jak sama twierdzi – to przedłużenie radości ze swojego kolejnego sukcesu.

Ta celebracja tej chwili wzruszeń wciąż trwa. Jestem bardzo szczęśliwa, a jednocześnie chcę zaznaczyć, że to były szczególne mistrzostwa po pandemii - dodaje grudziądzka mistrzyni.

Gdzie licytować medal?

Licytacja medalu już trwa. Prowadzona jest na profilu facebookowym Marleny Wawrzyniak.

Obecnie kwota jest już bardzo wysoka. Prowadzi pani Agnieszka z kwotą 2100 złotych.

Zebrane środki przekazane zostaną na pomoc dla Piotra Sawistowskiego, który zmaga się z zespołem nakładania twardziny układowej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Dni Łomży 2022. Jarmark średniowieczny w Parku Jana Pawła II
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE