olimpia wygrana szósta

Autor: Olimpia Grudziądz Piłkarze Olimpii Grudziądz mają już cztery punkty przewagi nad drugim zespołem

Szósta wygrana piłkarzy Olimpii. Grudziądzanie wciąż są liderem!

2021-09-04 20:13

Piłkarze Olimpii Grudziądz nie zwalniają tempa i wygrywają szósty mecz z rzędu. Podopieczni trenera Marcina Płuski ograli na wyjeździe Unię Janikowo 1:0. Zwycięskie trafienie dla "Biało-zielonych" padło autorstwa Tomasza Kaczmarka.

Grudziądzanie na prowadzenie wyjść powinni już w pierwszej połowie. Rzutu karnego w 25' minucie nie wykorzystał jednak Marcin Warcholak. Na przerwę więc obie drużyny schodziły przy bezbramkowym remisie.

Po zmianie stron Olimpia natychmiast ruszyła do ataku. Efekt był natychmiastowy. Niemal 60 sekund po wznowieniu gry bramkarza Unii Janikowo pokonał Tomasz Kaczmarek.

Ostatecznie do końca spotkania w Janikowie bramek już nie oglądaliśmy. Olimpia odniosła tym samym szóste zwycięstwo w szóstym meczu z kolei. "Biało-zieloni" mają cztery oczka przewagi nad drugim w tabeli Świtem Skolwin.

Kolejny mecz piłkarze trenera Płuski rozegrają na własnym stadionie. W najbliższą środę (8 września) o godzinie 16 zmierzą się z Kotwicą Kołobrzeg, czyli jednym z kandydatów do gry o awans.