mks grudziądz

Autor: Damian Pieczonka MKS Grudziądz wygrał z Sokołem Kościerzyna 26:24

Szczypiorniści MKS Grudziądz pokonali Sokół Kościerzyna. Są niepokonani w tym sezonie. Posłuchaj wypowiedzi [AUDIO]

2020-10-10 19:27

Drużyna MKS Grudziądz odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonała Sokół Kościerzyna 26:24. Podopieczni Sylwestra Ziółkowskiego są niepokonani od początku sezonu. Mecz odbył się bez udziału kibiców. Posłuchaj co po spotkaniu mówił m.in. trener zespołu.

Iga Świątek wygrała Roland Garros!

MKS Grudziądz pokonał Sokół Kościerzyna 26:24. Zwycięstwo w ostatniej minucie meczu wisiało na włosku. Prowadzenie gospodarzy raptownie zmalało. Przyjezdni mieli okazję doprowadzić do remisu. Horror zakończył się jednak po myśli drużyny z Lotniska. Podopieczni Sylwestra Ziółkowskiego pewnie wyszli na prowadzenie w pierwszych minutach pojedynku. Mieli już nawet bezpieczną, kilku bramkową przewagę. Goście od czasu do czasu próbowali doścignąć MKS, zbliżając się jednak co najwyżej na 2 oczka. Pojawiały się niepotrzebne błędy. Kościerzyna zagrała twardo. Nerwów jednak nie brakowało z obu stron, stąd częste dwuminutowe kary, na które zawodnicy byli odsyłani przez sędziów co rusz.

Będą luki w obronie za dyskwalifikacje

Sypie się obrona MKS-u Grudziądz. Dramatyczna sytuacja jest wynikiem czerwonych kartek, jakie sędziowie pokazali dwóm zawodnikom w poprzednim meczu oraz w sobotnim pojedynku z Kościerzyną. Tym razem boisko opuścił Mateusz Orłowski, który dodatkowo upomniany został za dyskusje z arbitrem.