marta wieliczko

Autor: Marta Wieliczko / Facebook Złoty medal zdobyła Marta Wieliczko (na zdjęciu na środku)

Sukcesy wioślarzy Wisły Grudziądz na ergometrze. Złoto dla Marty Wieliczko!

2023-01-30 18:50

Za nami Mistrzostwa Polski na Ergometrze Wioślarskim 2023. W zawodach, które odbywały się we Wrocławiu sukcesy odnieśli zawodnicy KW Wisły Grudziądz. Złoty medal zdobyła m.in. Marta Wieliczko!

We wrocławskim zawodach po raz kolejny świetną formę na ergometrze potwierdziła Marta Wieliczko. Olimpijka z Wisły Grudziądza obroniła tytuł i ponownie została Mistrzynią Polski.

Drugi krążek dla grudziądzkiego klubu zdobył junior, Mikołaj Brzostowski. Tuż za podium uplasował się drugi olimpijczyk z KW Wisła, Mateusz Wilangowski.

W pierwszej dziesiątce na - 7. miejscu ukończyła rywalizację juniorka Julia Klucznik. Z kolei Maja Zdrojewska zajęła 24 lokatę.

Drużynowo KW Wisła Grudziądz zajęła siódme miejsce.