Startuje kolejna edycja konkursu "Grudziądz Foto". W zupełnie nowej odsłonie

2023-01-13 8:23
grudziadz foto
Autor: Pixabay Tegoroczna odsłona konkursu ma mieć zasięg ogólnopolski

„Moje miasto, moja miejscowość, moje miejsce…”. Tak brzmi tytuł tegorocznej edycji konkursu Grudziądz Foto, który tym razem ma nową formułę i zasięg ogólnopolski. Szczegóły w artykule.

To będzie już 27 odsłona imprezy dla fotografów w Grudziądzu. W tym roku wydarzenie poszerzy swój zasięg o cały kraj. A więc - prezentowane na nim zdjęcia nie muszą już być tematycznie związane wyłącznie z naszym miastem. 

Tematem tegorocznych zmagań są uroki, życie i wydarzenia naszych małych ojczyzn, czyli miast, wsi, miejscowości, w których żyjemy, przebywamy czy też widzieliśmy je na terenie naszego kraju.

Swoje fotografie zgłaszać mogą wszyscy bez względu na wiek, zawód czy dotychczasowe doświadczenie - zachęcają organizatorzy.

Jurorzy przyzna nagrody w następujących kategoriach:
  • - Grand Prix,
  • - Fotografia reportażowa,
  • - Fotografia artystyczna,
  • - Fotografia wykonana telefonem komórkowym lub dowolną techniką fotograficzną

Na uczestników i zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Kuratorem fotograficznych zmagań w "Grudziądz FOTO" jest Marianna Gitner-Sawistowska.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Tim Henman szczerze o Idze Świątek przed Australian Open
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE