porazka olimpii grudziadz

Autor: Pixabay W zespole Olimpii Grudziądz zagrało kilku zawodników testowanych

Sparingowy falstart Olimpii Grudziądz. Wysoka porażka w Elblągu

2021-07-18 16:06

Piłkarze grudziądzkiej Olimpii od wysokiej porażki rozpoczęli sparingowe granie przed sezonem 2021/2022. "Biało-zieloni" przegrali na wyjeździe ze swoją imienniczką z Elbląga 0:3.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, a zdecydowanie powinna. Swoje klarowne sytuacje zmarnowali Winsztal, Kurbiel oraz Guilherme. Kilka dogodnych okazji mieli również podopieczni trenera Marcina Płuski.

Po zmianie stron w kadrze grudziądzkiego zespołu doszło do wielu zmian. Na boisku pojawiło się wielu młodych zawodników (m.in. z Akademii Piłkarskiej) oraz gracze testowany. Wśród nich znany z wcześniejszych występów w Olimpii Caique Dias Da Cruz.

Druga połowa spotkania w Elblągu przyniosła sporą dominację gospodarzy. Zespół prowadzony przez trenera Tomasza Grzegorczyka swoją przewagę udokumentował trzema trafieniami. Do grudziądzkiej bramki trafiali kolejno: Łukasz Sarnowski 55, Artur Balicki 65, Jakub Branecki 72.

Przed grudziądzkimi zawodnikami jeszcze kilka spotkań sparingowych, m.in. z Elaną Toruń i KS Kutno.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl