olimpia sparing

Autor: Pixabay To pierwsza porażka Olimpii w obecnym okresie przygotowawczym

Sparingowa przegrana Olimpii Grudziądz. Lepszy ligowy rywal z Solca Kujawskiego

2023-02-08 20:27

Piłkarze grudziądzkiej Olimpii przegrali pierwszy mecz sparingowy. "Biało-zieloni" w Bydgoszczy przegrali 1:2 z Unią Solec Kujawski, czyli rywalem z ligowych rozgrywek.

W pierwszej połowie spotkania rozgrywanego na boisku bydgoskiej Gwiazdy nie były. Zawodnicy Unii do siatki trafili w 52' minucie za sprawą Szymona Babiarza.

Goniącą do wyrównania Olimpia dopięła swego na nieco ponad 10 minut przed końcem pojedynku. Do siatki zespołu z Solca Kujawskiego trafił Patryk Winsztal.

Decydujący o losach sparingowego spotkania gol padł w 89' minucie dla Unii. Jego autorem był Sebastian Pacek.

Olimpia: A. Olszewski - Warcholak, Mich, Rogala, Gronowski, Kurowski, Owczarek, S. Olszewski, Winsztal, Amarildo, Jarzec oraz Sasiak, Skórecki, Nawrocki, Konstanty, Vu Thanh, Dziabas, Rychelt, Okraska, Fabiś.

Unia: Skowroński - Krawczenko, Kujawka, Witkowski, Horvath, Winiecki, Hayashi, Babiński, Mielcarek, Żylski, Pacek oraz Pelczarski, Babiarz, Maison, Widomski.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl